Archive

Archive for 2010

Susitinka du draugai. Vienas toks susimąstęs …

20 gruodžio, 2010

Susitinka du draugai. Vienas toks susimąstęs… Antras jo ir klausia:
– Antanai, o ko tu toks visas susimąstęs?
– Ach… Svajonę turiu… Didelę tokią svajonę turiu…
– Tai kokia ta tavo svajonė?
Antanas:
– Norėčiau rasti didžiulį lobį! Kad tai būtų didelė skrynia: 1 X 2 metrų. Ir aukštis kad ne mažiau 80 cm. Ir kada atidarai tą skrynią, randi pilna pilna š****. Iki pat viršaus.
– Antanai, tai kam tau tas š**** toj skrynioj?!
Antanas:
– Oi, tu nesuprasi. Su kokiu malonumu aš 75% atiduočiau valstybei…

Anekdotai , ,

Uždarbis iš turimų, bet nebenaudojamų domenų

16 lapkričio, 2010

Jei turite domeną (Interneto adresą), ar net kelis domenus ir jie jau nebenaudojami (galbūt pasibaigė vykęs projektas, o domenas dar veikia), galite papildomai užsidirbti pinigėlių iš vis dar laikas nuo laiko tuo adresu užsukančių lankytojų. O tokių tikrai atsiranda! Juk paieškos sistemose galbūt liko nuorodos į Jūsų buvusią svetainę, projektą, o galbūt liko nemažai nuorodų kituose puslapiuose ar forumuose.

Yra tokia kompanija, NameDrive.com, kurioje priparkavę savo turimą domeną (kitaip sakant nukreipę savo lankytojus į NameDrive) gausite pinigėlių už lankytojų paspaustas reklamas.

Sistema veikia toki principu: Jūs nukreipiate savo domeną į NameDrive, o jis vietoj Jūsų buvusio projekto rodo lankytojams reklamas. Kai lankytojas paspaudžia reklamą – Jūs gaunate kažkiek pinigėlių į savo NameDrive vartotojo sąskaitą. Pinigėlių suma už paspaudimą gali būti įvairi (priklauso nuo reklamos, lankytojo, jo geografinės vietovės ir t.t.) ir svyruoja nuo kelių centų iki kelių dolerių. Read more…

Hostingas, domenai , ,

Nemokami Torrent.lt pakvietimai

12 lapkričio, 2010

Vėl turiu keletą atliekamų Torrent.lt torentų portalo pakvietimų. Jei kam reikia – skubiai rašykite komentaruose. Pasistengsiu išsiųsti nedelsiant.

Internetas , ,

Rankų darbo papuošalų parduotuvėje nauja akcija!

12 spalio, 2010

Rankų darbo papuošalų parduotuvėje PatiGražiausia.lt visą rudenį vyksta akcija: užsisakius prekių už 60 Lt ar daugiau – gausite 10% nuolaidų kortelę. Akcija vyksta iki 2010 m. lapkričio mėn. 30 d. (imtinai).

Šioje rankų darbo papuošalų parduotuvėje galite įsigyti auskarų, apyrankių, pakabukų, vėrinių, sagių, plaukų aksesuarų su Swarovski kristalais.

Ne už kalnų šventės – visų laukiamos Kalėdos! Nesnauskite! Pasinaudokite proga gauti 10% nuolaidų kortelę, su kuria sutaupysite  pirkdami ir dovanodami papuošaliukus Kalėdoms!

Apie viską , ,

Pigiausi .com domenai – tik po 3.95 $ iš Yahoo! Domains

12 spalio, 2010

Jei reikia pigaus domeno .com .net .org – nesnausk ir pasinaudok proga!

Pigiausias .com domenas – spausk nuorodą čia.

“Yahoo! Small bussines” vykdo akciją: domenai tik po 3.95 USD! Ši kaina galioja tik vieninteliam registruoto “Yahoo!” vartotojo domenui, nesvarbu ar domenas registruojamas naujai, ar jis perkeliamas į “Yahoo!” iš kito domenų registratoriaus. Tarp kitko, aišku ten neparašyta, kad galima turėti daugiau nei vieną “Yahoo!” vartotojo paskyrą (angl. user account), ir tas kiekvienas vartotojas galbūt užsinorės pasinaudioti pigių domenų akcija 😉

Akcija galioja iki 2010 metų gruodžio 31 dienos! Aš akcija jau pasinaudojau – nepražiopsokite ir Jūs šanso pigiai užregistruoti savo norimą internetinį vardą arba prasitęsti turimo domeno galiojimą metams į priekį!

Hostingas, domenai , ,

Tu esi pati gražiausia !!!

12 rugsėjo, 2010

Tu esi pati gražiausia! Jei taip nemanai – tai užeik į šią rankų darbo papuošalų parduotuvę ir pasipuošk! 😉

Internetas , ,

Stojimo į aukštąsias mokyklas 2010 metais rezultatai

23 liepos, 2010

Ilgai laukę dar palaukim! Kaip žinia, šiandien (2010 m. birželio 23 d.) skelbiami stojimo į aukštąsias mokyklas rezultatai Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendram priėmimui organizuoti (labai jau „mandras“ pavadinimas – aut. past.) svetainėje lamabpo.lt

Aš ir ten dalyvauju – ir nekantrauju sužinoti rezultatus!

Read more…

Apie viską , ,

Knyga: 101 Performance Projects for Your BMW 3 Series 1982-2000

6 liepos, 2010

BMW MANIAKAI, DĖMESIO !!!

PARDUODU KNYGĄ: puiki knyga apie 3 klasės 1982-2000 metų laidos BMW automobilių remonto darbus – labai geras žinynas su patarimais ir paveiksliukais jei mėgstate padirbėti prie mašinos pats savo garažėlyje. Knyga yra anglų kalba! Ir tai – ne elektroninė knyga, o tikra popierinė! Knyga yra naudota, bet stovis labai geras, puslapiai visi, prekinė išvaizda labai gera, vienintelis trūkumas – nedidelis GALINIO viršelio krašto išplėšimas viršuje kairėje (matosi nuotraukoje).

Kaina 45 Lt. KNYGA JAU PARDUOTA!!! (Redaguota 2013-03-19)

Pristatymo išlaidas apmokate Jūs. Registruotu paštu Lietuvoje šia knygą atiųsti kainuos 5 Lt. Šiauliuose galima knygą atsiimti atvykus iki manęs – nereiks mokėti už knygos „101 Performance Projects for Your BMW 3 Series 1982-2000″ atsiuntimą.

Read more…

Apie viską

Kodėl blondinė maudosi atsidariusi vonios duris?

15 birželio, 2010

Klausimas: Ar žinote kodėl blondine maudosi atsidariusi vonios duris?

Atsakymas: Ogi todėl, kad niekas nežiūrėtų pro rakto skylutę… 😉

Anekdotai , ,

Raižių kaime – paminklas Vytautui Didžiajam ir Žalgirio mūšiui

8 birželio, 2010

Raižių kaime 🙂 (Alytaus r.) šiemet (2010) iškils paminklas Vytautui Didžiajam ir Žalgirio mūšiui atminti, įprasminantis bendrą lietuvių ir totorių istoriją.

Iniciatyvos pastatyti paminklą Vytautui Didžiajam ir Žalgirio mūšio 600 metų jubiliejui atminti ėmėsi Lietuvos totorių bendruomenė, kurią kadaise Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje įkurdino Vytautas Didysis.

Daugiau nei 5 metrų aukščio, daugiau nei 10 tonų sveriantis žalio granito paminklas savo forma simbolizuos valstybės kūrimą. Paminklo autorius – vilnietis skulptorius Jonas Jagėla. Read more…

Apie viską , ,