Home > Apie viską > Seesam nuolaidos kodas – apsidrausk pigiau

Seesam nuolaidos kodas – apsidrausk pigiau

Jei baigiasi jūsų transporto priemonės privalomasis civilinės atsakomybės draudimas – galite apsidrausti PIGIAU ir niekur neišeidami iš namų – INTERNETU. Ne pirmus metus draudžiu savo automobilį per draudimo bendrovę Seesam. Draudžiantis privalomuoju draudimu internetu jie siūlo 10% nuolaidą. Bet, jei norite sutaupyti dar daugiau – galite pasinaudoti nuolaidos kodais, kurie suteikiami jau apsidraudusiems. Seesam nuolaidos kodas suteikia papildomą iki 10% nuolaidą, besidraudžiantiems internetu. Tai tikrai maximumas, kiek jūs galite sutaupyti.

Pavyzdžiui, 2011 m. liepos mėn., atnaujinant savo privalomojo draudimo sutartį automobiliui BMW 318, Seesam man pasiūlė polisą (panaudojus nuolaidos kodą) už 170 Lt metams – tai tikrai nereali kaina, kai tuo tarpu visos kitos draudimo bendrovės siūlė man draustis už ribose nuo 190 iki 255 Lt.

Atnaujinau savo TPVCAP draudimo sutartis, taigi turiu du Seesam nuolaidos kodus, kuriais mielai pasidalinsiu su mano tinklaraščio skaitytojais:

  • b5f5bc
  • 47ce3f

Seesam informuoja, jog nuolaidos kodas galioja pusę metų, bet jį gali panaudoti bet kuris pirkėjas, draugas ar pažystamas. Deja, kiekvienas kodas gali būti panaudotas tik vieną kartą, panaudojus (sudarius naują draudimo sutartį) to panaudoto nuolaidos kodo galiojimas automatiškai sustabdomas.

Gerbiamieji, būtų labai miela, jei pasinaudoję Seesam nuolaidos kodais, ir gavę naujus kodus nuolaidoms, komentaruose parašytumėte juos ir apytikslę nuolaidos kodų galiojimo datą. TAIP GERIAU VISIEMS – JŪS GAUNATE KODĄ NUOLAIDAI, PO TO PATEIKIATE NAUJĄJĮ KITIEMS. Ir taip ratas užsisuka – visi draudžiasi pigiau.

p.s. tai ne reklaminis straipsnis ir aš niekuo nesusijęs su Seesam – aš tiesiog džiaugiuosi nuolaida 😉

Apie viską , , ,

  1. lina_usackaite@yahoo.com
    9 gruodžio, 2012 at 11:41 | #1

    Sveiki,

    planuoju apsidrausti seesam draudimu, gal turite galiojanti nuolaidos koduka ir neplanuojat jo naudot? paskui gauta atiduociau ir buciau laaabia dekinga 🙂

  1. Kolkas nėra atgalinių ryšių.
Jūs turite būti prisijungę, kad galetumėte parašyti komentarą.

Moteris džiugina unikalūs rankų darbo papuošalai, todėl nepraleiskite progos pasipuošti!