Warning: The magic method Wc_Captcha::__wakeup() must have public visibility in /var/home/raizysco/public_html/wp-content/plugins/wc-captcha/wc-captcha.php on line 88
Viskas už dyką, nemokamai » Dainius Raižys

Viskas už dyką, nemokamai

22 sausio, 2021

Warning: Undefined variable $comments in /var/home/raizysco/public_html/wp-content/themes/inove/templates/page.php on line 8

Čia skelbiamas sąrašas bylų (dokumentų, instrukcijų, programų, vaizdų, muzikos įrašų ir t.t.) parsisiuntimui, kurios galbūt sudomins Jus. Bylų sąrašas reguliariai atnaujinamas ir papildomas naujais įrašais. Bylų parsisiuntimas yra visiškai nemokamas.  Taigi, viską ką randu įdomiausia ar geriausia – stengsiuosi pasidalinti!

Norintiems sublogti (numesti svorio)

Sublogti (numesti svorio) įmanoma derinant maisto produktus.

Parsisiųskite: maisto produktų derinimo lentelė.

O maisto produktų derinimo principas paprastas: kartu nevalgyti baltymų ir angliavandenių turinčio maisto. Lentelėje rasite informaciją, kaip vieni su kitais dera tokie maisto produktai: mėsa, žuvis, paukštiena, ankštiniai – grūdiniai, sviestas, grietinėlė, grietinė, augalinis aliejus, cukrus, konditerijos gaminiai, duona, kruopos, bulvės, rūgštūs vaisiai, pomidorai, saldūs ir džiovinti vaisiai, žalios ir nekrakmolingos daržovės, krakmolingos daržovės (bulvės, pupelės), pienas, varškė, rūgštūs pieno produktai, fermentinis sūris, brinza, kiaušinai, riešutai ir t.t. Derinimas: 4-gerai, 3-vidutiniškai, 2-blogai. Sėkmės!

Kaklaraištis

Kaip užrišti kaklaraištį – verta žinoti ne tik vyrams, bet ir jų rūpestingoms moterims. Yra daug būtų būdų kaip tai padaryti, o aš suradau ir parodysiu jums 7 paprasčiausius būdus padaryti tai lengvai ir gražiai.

Parsisiųskite: 7 būdai kaip užsirišti kaklaraištį (su pavyzdžiais).

Šiame PDF dokumente rasite tokius septynis būdus kaip užsirišti kaklaraištį: paprastas mazgas, ketvirtinis mazgas, dvigubas mazgas, Vindzoro mazgas, kaklaraištis peteliškė, Pratto mazgas, Eldridžo mazgas. Sėkmės!

Comments are closed.